Hakkımızda

Her zaman doğadan ilham almaya devam et, çünkü doğal her zaman en güzel olandır.

Sağlıklı cilt için doğanın mucizeleri.

From Natura markası, bir eczacının hayalleri ve 30 yıla yakın kozmetik tecrübesi sonucu 2022 yılında Herzpharma bünyesinde Zonguldak Alaplı’da kuruldu. Hedefimiz ise doğal cilt bakımı için en uygun ürünleri, en kaliteli şekilde yaygınlaştırmaktır. Doğal ürünlerin ve doğal güzellik ürünlerinin mucizevi etkileri insanlara tanıtmak, onların günlük cilt bakım rutinlerine uygun hale getirip herkes için en iyi ve doğal cilt bakım ürün ailesini oluşturmak.

Doğal ürünlerle cildinizdeki farkı hissedin.

‘’Her zaman doğadan ilham almaya devam et, çünkü doğal her zaman en güzel olandır.’’

Cildimizin ihtiyaç duyduğu her şey aslında doğada mevcut. Vitaminler, yağlar ve besinler. Suni olan çoğu maddenin aksine doğal ürünler cildimiz için her zaman faydalıdır.  

From Natura markası da cildinizin ihtiyacı olan besinleri doğadan sağlayarak cilt bakım rutininizi taçlandırır.  

Hem insana hem de doğaya değer veren From Natura doğal içeriklerden oluşması nedeni ile insan cildine olduğu kadar çevreye de saygılıdır. Çoğunlukla kimyasal içeriklerden oluşan ürünlerin aksine kimyasal atık oluşturmaz, karıştığı sulara zarar vermez. Doğal kozmetikler, doğaya karıştıklarında zararsızlardır, çünkü biyolojik olarak parçalanabilirler.

Doğallığın gücüyle cildinizde yenilenin.

Doğal yağların cilt bakımı için kullanılması ve doğal cilt bakım ürünleri aslında insanlığın en kadim alışkanlıklarından birisidir. İnsanlar, var oldukları ilk günlerden beri doğadaki bitkileri ve mineralleri cilt bakımı için kullanmış, ciltlere nelerin nasıl fayda sağladığını incelemiştir. Bunun sonucu her kültürün kendi içerisinde bir cilt bakım ve güzellik kültürü oluşmuş, bulundukları coğrafya ve doğaya uygun olarak ürünler ortaya koymuşlar. Bilimin gelişmesi ile de binlerce yıldır kullandığımız doğal ürünlerin cilde nasıl etki ettiğini, vitamin ve mineraller açısından ne kadar da zengin olduklarını öğreniyoruz.

From Natura işte bu binlerce yıllık doğal cilt bakım ürünü birikiminin modern bilim ile bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkan, doğadan ilham alan ve hem bilime hem de doğal cilt bakımının binlerce yıllık tarihine saygı duyan bir markadır.